JAK PROBÍHÁ SCHVALOVÁNÍ TEXTU NA SVATEBNÍCH TISKOVINÁCH?

Poté, co odešlete objednávku, obdržíte potvrzující e-mail spolu se vzorníky a výzvou o zaslání požadovaného textu na svatební oznámení. Poté dostáváte náhled textové části svatebního oznámení ve formátu pdf na Váš e-mail. Po připsání platby na účet započíná výroba.

JAKÉ JSOU DODACÍ LHŮTY?
Standardní dodací doba je 3 – 21 dní. Chcete-li znát přesnější termín, informujte se, prosím, na aktuální dodací dobu. Ta se může lišit v závislosti na sezóně.
 
JE MOŽNÁ ZMĚNA BARVY, STYLU PÍSMA, TEXTU ČI PAPÍRU?

Vzhledem k tomu, že jde o zakázkovou ruční výrobu, změna možná samozřejmě je :-). Je důležité, aby vaše svatební oznámení ladilo se stylem vaší svatby, a to ve všech aspektech. Proto mě neváhejte kontaktovat pomocí formuláře, telefonicky či na e-mailu Kontakt.

JAKÉ JE MINIMÁLNÍ OBJEDNANÉ MNOŽSTVÍ?

Počet jednotlivých produktů není nijak omezen. U svatebních oznámení je minimální objednané množství 10 kusů. V opačném případě bude účtován poplatek předtiskové přípravy ve výši 350 Kč. Při objednávce nejsou počítány žádné předtiskové poplatky. V ceně navíc máte až 5 korektur :-).

JE MOŽNÝ DOTISK SVATEBNÍCH OZNÁMENÍ?

Pokud jste zjistili, že máte nedostatek svatebních oznámení, dodatečná výroba je samozřejmě možná, a to bez poplatku navíc. V každém případě ale doporučuji objednat pro jistotu více kusů právě pro tyto případy. A nezapomeňte jedno na památku :-)!

JAKÉ DALŠÍ SVATEBNÍ TISKOVINY LZE VYROBIT?
Jednoduše téměř cokoli. Jsem vám schopna podle vašich představ vyrobit téměř cokoli.
Mezi nejčastější svatební tiskoviny patří:
♥ svatební oznámení
♥ pozvánky ke svatebnímu stolu
♥ jmenovky na svatební tabuli
♥ svatební strom hostů
♥ svatební kniha hostů
♥ svatební MENU
♥ zasedací pořádek
♥ děkovné karty
♥ girlandy
♥ blahopřání
♥ kartičky s mapkou s ubytováním
 
Pokud jste nenašli, co hledáte, jednoduše mě kontaktujte Kontakt