Spojením dvou lidí začíná jedinečný neopakovatelný příběh… Začněte jej vyprávět s originálním svatebním oznámením ve svěžím designu, které podtrhne vaši individualitu.

Svatební oznámení je první věc, díky které hosté budou vědět o vašem velkém dnu, a pravděpodobně něco, co si uchováte jako talisman, na který se celý život budete rádi dívat a brouzdat se spolu s ním ve vzpomínkách. Svatební oznámení jsou prvním příslibem celkové atmosféry a stylu, v jakém se bude vaše svatba odehrávat. Proto je třeba svatební oznámení vybírat pečlivě a věnovat mu náležitou pozornost.

Svatební oznámení v e-shopu Bestwishes.cz jsou pouze ilustrativní – výběr barev u všech komponentů (stuhy, papíry, ozdoby…), libovolná volba barvy i stylu písma jsou samozřejmostí. Je pro mě důležité, aby svatební oznámení bylo sladěno do posledního detailu s vaším nejkrásnějším dnem v životě. Neváhejte mě oslovit, pokud máte vlastní přání a v e-shopu jej nenašli Kontakt.

S velkým výběrem svatebních oznámení budete mít perfektní vzpomínku na váš “velký” svatební den.

Milí zákazníci,

odpočívat se musí a kdy jindy než v nejlepší částí roku - létě!

Pokud chcete, aby Vaše objednávka byla vyřízena do začátku prázdnin, vytvořte ji, prosím, nejpozději do 20. 6. Pokud to do tohoto data nestihnete a spěcháte, zeptejte se individuálně na termín na mém Facebookovém profilu nebo na tel. 725843411 - ideálně sms, protože se o prázdninách chystám schovat někde, kde chytíte signál jen při hře na Jeníčka a Mařenku :-)

Děkuji za pochopení a užívejte krásné letní dny!