Časté dotazy

1. JE MOŽNÁ ZMĚNA BARVY, STYLU PÍSMA, TEXTU ČI PAPÍRU?

Vzhledem k tomu, že jde o zakázkovou ruční výrobu,  změna možná samozřejmě je k Vaší plné spokojenosti. Je důležité, aby Vaše svatební oznámení ladilo se stylem Vaší svatby, a to ve všech aspektech. Proto mě neváhejte kontaktovat pomocí formuláře či na e-mailu info@bestwishes.cz. Pokud si nejste jisti, jak by Vámi zvolená varianta vypadala, ráda Vám vyhotovím a zašlu vzorek. Tato služba je zpoplatněna 100 Kč.

2. JAKÉ JE MINIMÁLNÍ OBJEDNANÉ MNOŽSTVÍ?

Počet jednotlivých produktů není nijak omezen. U svatebních oznámení je minimální objednané množství 10 kusů. V opačném případě bude účtován poplatek předtiskové přípravy ve výši 350 Kč. Další oznámení lze doobjednávat už jednotlivě.

3. JE MOŽNÝ DOTISK SVATEBNÍCH OZNÁMENÍ?

Pokud jste zjistili, že máte nedostatek svatebních oznámení, dodatečná výroba je samozřejmě možná, a to bez poplatku navíc. V každém případě ale doporučuji objednat pro jistotu více kusů právě pro tyto případy.

4. JAKÉ DALŠÍ SVATEBNÍ TISKOVINY LZE VYROBIT?
Jsem Vám schopna podle Vašich představ vyrobit téměř cokoli.
Mezi nejčastější svatební tiskoviny patří:
– svatební oznámení
– pozvánky ke svatebnímu stolu
– jmenovky na svatební tabuli
– svatební MENU
– zasedací pořádek
– děkovné karty
– girlandy
– blahopřání
– kartičky s mapkou s ubytováním
Pokud jste nenašli, co hledáte, jednoduše mě kontaktujte pomocí formuláře či na e-mailu info@bestwishes.cz.
5. JAK PROBÍHÁ SCHVALOVÁNÍ TEXTU NA SVATEBNÍCH TISKOVINÁCH?

Poté, co odešlete objednávku, obdržíte potvrzující e-mail spolu se vzorníky a výzvou o zaslání požadovaného textu na svatební oznámení. Poté dostáváte náhled textové části svatebního oznámení ve formátu pdf na Váš e-mail. Po připsání platby na účet započíná výroba.

6. JAKÉ JSOU DODACÍ LHŮTY?
Standardní dodací doba je 3 – 21 dní. Chcete-li znát přesnější termín, informujte se, prosím, na aktuální dodací dobu. Ta se může lišit v závislosti na sezóně. Pokud potřebujete své svatební oznámení dříve, je ve většině případů možné jej vyrobit do 48 hodin, a to za expresní příplatek 100 procent.

Napsat komentář